Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi jest tak wiele jak wiele różnych użytkowników. Tablica kanbanowa i-task najlepiej jednak sprawdza się jako narzędzie pomocnicze przy wszelkiego rodzaju projektach wymagających planowania i wizualizacji postępów pracy prowadzonych w zwinnych metodykach (np. Kanban, SCRUM). Prowadzenie projektu z i-task jest naprawdę przyjemne.
Z i-taska możesz korzystać zupełnie za darmo, bez żadnych zobowiązań. Jeśli jednak oganiczenia darmowego planu są dla Ciebie zbyt duże, wybierz jedną z płatnych opcji. Przejdź do cennika aby sprawdzić szczegóły.
Kanban to metoda kolejkowania i zarządzania zadaniami. Podstawowy element kanbana to przedstawienie kroków procesu (np. produkcji) na tablicy podzielonej na kolumny i umieszczenie w nich zadań. Do tego właśnie przydaje się i-task.
Po pierwsze załóż nowe konto. I-task został tak napisany, aby prowadzić Cię za rękę podczas korzystania z niego. Jeśli jednak masz trudności z niektórymi funkcjami, poczytaj o nich na naszym blogu. Na początek polecamy artykuł o konfiguracji projektów oraz codziennej pracy z tablicą i zadaniami.
Bez paniki! Opisz nam swoją sytuację korzystając z formularza kontaktowego, a odzyskamy Twoje dane.
To dzieło własne. Nasz zespół nie tylko programuje, ale i nagrywa reklamy. Sprawdź - FlareStudio.pl

Kontakt

Jeśli nie znajdujesz tu odpowiedzi na swoje pytanie użyj formularza kontaktowego i daj nam o tym znać!
Zapraszamy również na nasz blog, gdzie umieszczamy najświeższe informacje dotyczące i-taska.

Używamy plików cookie, aby korzystanie z naszego serwisu było łatwiejsze.

Jeśli nie chcesz, aby były one zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki internetowej.

Zrozumiałem